System rankingowy - Judo - UKS GALEON
   
 





                   Panel:              






  Zestawienie zawodów:
  


Budowanie tabeli zawodów i obliczanie statystyk.
Praca Wre...

Lp
Nazwa zawodów Grupa wiekowa Miejsce Organizator Kraj Termin
1
2
3
Pkt.
Otwarte Mistrzostwa Gdyni w Judo
Dzieci Gdynia UKS Galeon PL   20170212 77141100
Turniej Dzieci w Judo - GRYFEK
Dzieci Słupsk TS GRYF Słupsk PL   20170218 742460
Puchar Europy
Kadet Fengiriola - Hiszpania EUJ ES   20170218 00050
Międzynarodowy Turniej Judo
Dzieci Kaczory/Piły UKS Leśnik Kaczory PL   20170225 220140
Mistrzostwa Regionu Pomorskiego
Młodzik /kadet Gdańsk POZJudo PL   20170226 232260
Mistrzostwa Sekcji Sport w Judo
Dzieci Gdańsk Pałac Młodzieży Gdańsk PL   20170304 3313595
Puchar Europy
Kadet Zagrzeb Chorwacja PL   20170311 00050
Puchar Polski
Juniorzy Luboń/ Poznania Akademia Judo Poznań PL   20170311 00050
Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy
Dzieci/młodzik Bydgoszcz BKS Judo PL   20170311 638590
Turniej Międzynarodowy
Dzieci Grodzisk Mazowiecki UKS Pirania PL   20170312 01150
Puchar Polski
Młodzik Suchy Las UKS Gimnazjon Suchy Las PL   20170318 001350
Puchar Polski
Kadet Suchy Las UKS Gimnazjon Suchy Las PL   20170319 100210
Puchar Europy
Junior Coimbra - Portugalia Portugalia PT   20170318-19 00050
Turniej Małego Mistrza
Dzieci Warszawa UKS Chojrak Warszawa PL   20170318 10040
Gryzzli CUP
Dzieci Gdańsk UKS Gryzzli PL   20170325 00120
Puchar Polski
Kadet Suchy Las UKS Gimnazjon Suchy Las PL   20170325/26 001160
Mistrzostwa Polski
Juniorzy Poznań Akademia Judo Poznań/ PZJ PL   20170401 101445
Eliminacje do OOM
Kadet Bydgoszcz KPZJudo PL   20170402 00270
Otwarte Mistrzostwa Grudziądza
Dzieci Grudziądz Olimpia Grudziądz PL   20170401 755640
COPERNICUS JUDO CUP
Dzieci/ młodzik Toruń TKSJ Toruń PL   20170408 728520
Puchar Europy
Kadet Teplice Czechy PL   20170408 00050
Akademickie Mistrzostwa Polski
Senior Łódź AZS Łódź PL   20170408 010170
Międzynarodowe Mistrzostwa Marek
Dzieci Warszawa KS Same Judo PL   20170409 00130
Żukovia Cup
Dzieci/ młodzik Żukowo GKS Żukowo PL   20170429 1064790
Puchar Europy
Kadet Berlin Niemcy DE   20170429 00050
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Kadet Gorzów Wielkopolski PZJudo PL   2017055-6 00090
Puchar Europy
Kadet Ploiesti - Rumunia EUJ RO   20170506 010170
Puchar Europy
Juniorzy Kowno -Litwa EUJ LT   20170513 00050
Otwarte Mistrzostwa Szubina
Dzieci/ młodzik Szubin LKS Szubinianaka PL   20170506 765580
Międzynarodowy Turniej Judo
Dzieci/ młodzik Elbląg MKS TRUSO Elbląg PL   20130513 00120
Puchar Europy
Kadet Bielsko-Biała PZJudo PL   20170520 00050
Festiwal Judo
Dzieci Toruń UKS Kodokan Toruń PL   20170520 910380
Mistrzostwa Kaszub
Dzieci Gdynia Akademia Judo Dragon PL   20170520 645375
Puchar Polski
Senior Luboń/ Poznania Akademia Judo Poznań PL   20170517 00070
Turniej Majowy
Dzieci/ młodzik Jezierzyce UKS Piast Wrzeście PL   20170517 20090
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna
Dzieci/ młodzik Olsztyn Gwardia Olsztyn PL   20170517 923495
Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-pomor
PL   0000
Otwarte Mistrzostwa Żnina
Dzieci Żnin UKS 5 Żnin PL   20170603 610270
Mistrzostwa Klubu
Dzieci Gdynia UKS Galeon PL   20170610 2018161205
Międzynarodowy Turniej Judo
Dzieci/ młodzik Bochnia MOSiR Bochnia PL   20170617-18 732500
Puchar Europy
Juniorzy Gdynia PZJudo PL   2017078-9 00050
Puchar Europy
Juniorzy Praga EUJ CZ   20170722-23 00050
EYOF
Kadet Gyor Węgry HU   20170726-29 00070
Puchar Europy
Juniorzy Berlin Niemcy DE   20170729-30 00050
Turniej Międzynarodowy
Kadet/ Młodzik/Dzieci Crikvenica Acron HR   20170823 460350
Puchar Polski
Juniorzy Sochaczew Orkan Sochaczew PL   20170902 00070
Międzynarodowy Turniej Judo
Dzieci/ młodzik Słupsk TS GRYF Słupsk PL   20170916 846630
Mistrzostwa Polski
Senior Opole OZJudo w Opolu PL   20170923-22 000130
Puchar Polski
Junior/cadet /młodzik Warszawa UKJ Ryś Warszawa PL   20170930-101 000140
Międzyregionalne Mistrzostwa Młodzików
Młodzik Koszalin ZPOZjudo PL   20170909 011140
Puchar Polski
Junior/kadet Oleśnica DOZJudo PL   2017107-8 000185
Mistrzostwa Polski
Młodzik Poznań UKS Gimnazjon Suchy Las PL   20171021-22 000200
Międzynarodowy Turniej Judo
Dzieci Gorzów Wielkopolski AZS AWF Gorzów Wielkopolski PL   2017108 400160
Memoriał Grzegorza Malika
Dzieci Białołęka / Warszawa Białołęcki Ośrodek Sportu PL   2017108 01030
Otwarte Mistrzostwa Regionu Centralnego
Senior Warszawa Judo Arcus , Gwardia Warzszawa PL   20171021 01030
Drużynowe Mistrzostwa Polski
Senior Opole OZJudo w Opolu PL   20170924 010175
Mistrzostwa Pomorza w Judo
Dzieci/ młodzik Gdynia WKS Flota Gdynia PL   20171028 113140
Memoriał Jigoro Kano
Dzieci/ młodzik Poznań Akademia Judo Poznań PL   20171028-29 392540
Puchar Polski
Kadet Poznań Akademia Judo Poznań PL   20171029 001160
Drużynowy Turniej Judo
Dzieci Gdynia UKS Galeon PL   20171021 1000490
Turniej Międzynarodowy Koroska Open
Kadet , Młodzik Slovenij Gradec Klub Judo Acron SI   2017114-5 00020
Turniej Drużynowy
Kadet Slovenij Gradec Republika Czeczenii SI   2017115 00130
Turniej Międzynarodowy
Dzieci Warszawa UKJ Lemur Warszawa PL   2017114 223280
Puchar Polski
Młodzik , Kadet, Junior Gdynia UKS Opty PL   20171111-12 101430
Turniej Międzynarodowy
Dzieci Gdynia UKS Opty PL   20171112 447520




    Zapraszamy do kontaktu: email: uks.galeon@wp.pl

Engine compiled 2001-2017 by AJO
GPL - Prawa autorskie i producenta niezastrzezone. Wersja: OLA: 1.33 BETA (G - x)