System rankingowy - Judo - UKS GALEON
   
 





                   Panel:              






  Zestawienie zawodów:
  


Budowanie tabeli zawodów i obliczanie statystyk.
Praca Wre...

Lp
Nazwa zawodów Grupa wiekowa Miejsce Organizator Kraj Termin
1
2
3
Pkt.
Matsuru Dutch Open Espoir
Junior / Kadet / Młodzik Eidhoven Holandia NL   20190112-13 102520
Otwarte Mistrzostwa Gdyni w Judo
Dzieci Gdynia UKS Galeon PL   20190120 81671120
IRON KIDS
Dzieci Gdańsk MDK - Sekcja Sport PL   20190126 4105475
Puchar Polski
Senior Sobótka MKS Juwenia Wrocław PL   20190202 001150
Puchar Europy
Kadet Folonica- Włochy EUJ IT   20190210 00040
Puchar Europy
Kadet Fengiriola - Hiszpania EUJ ES   20190217 000150
Puchar Polski
Juniorzy Trzcianka UKS 3 Piła PL   20190224 002220
Turniej Pierwszego Kroku w Judo
Dzieci Gdańsk UKS Grizzly PL   20190302 213110
Puchar Świata
Senior Warszawa PZJudo PL   20190302 00060
Mistrzostwa Regionu Pomorskiego
młodzik/ junior Gdańsk POZJudo PL   20190303 543410
Mistrzostwa Polski
Juniorzy Poznań WZJudo PL   2019038-9 101410
Puchar Europy
Senior Zurich Szwajcaria CH   20190309 00060
Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy
Dzieci Bydgoszcz BKS Judo Bydgoszcz PL   20190309 10040
Puchar Polski
Kadet Bytom Czarni Bytom PL   20190316 100230
Turniej Małego Mistrza
Dzieci Warszawa KJ Chojrak PL   20190317 324270
Puchar Europy
Juniorzy Ateny Grecja GR   20190323 00040
Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo
Dzieci Poznań UKS Gimnazjon Suchy Las PL   20190323 206240
Puchar Polski
Młodzik Poznań UKS Gimnazjon Suchy Las PL   20190324 000220
Puchar Europy
Kadet Teplice Czechy CZ   20190407 00080
Puchar Europy
Juniorzy Lignano Włochy IT   20190406 00040
COPERNICUS JUDO CUP
Dzieci/młodzik Toruń TKSJ Toruń PL   20190406 324290
Turniej Międzynarodowy
Dzieci/ młodzik Bytom UKS Feniks Bytom PL   20190413 301320
Akademickie Mistrzostwa Polski
Senior Piła WSP PL   20190413 100200
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Kadet Chęciny PZJudo PL   20190426 100260
Żukovia Cup
Dzieci/ młodzik Żukowo GKS Żukowo PL   20190427 875770
Eliminacje do OOM
Kadet Jezierzyce POZJudo PL   20190330 10170
Mistrzostwa Polski
Młodzież Kąty Wrocławskie MKS Juwenia Wrocław PL   20190504 010170
Turniej Międzynarodowy
Dzieci/ młodzik Rimavska Sobota TJ Mladost Relax SK   20190511 230510
Puchar Europy
Kadet Bielsko-Biała PZJudo PL   20190519 00040
Puchar Europy
Senior Celje- Słowenia EUJ SI   20190525 00060
Turniej Ogólnopolski
Dzieci Gdańsk UKS Opty PL   20190531 145700
Puchar Polski
Młodzik / Kadet / Junior Gdańsk UKS Opty Gdynia PL   20190601-02 102640
Turniej Międzynarodowy
Dzieci/ młodzik Nowa Sól UKS Olimp Nowa Sól PL   20190615 454970
Mistrzostwa Klubu
Dzieci Gdynia UKS Galeon PL   20190608 0000
Mistrzostwa Europy
Kadet Warszawa PZJudo PL   20190627-30 00060
Międzynarodowy Turniej Judo
Dzieci/ młodzik/kadet/junior Cirkvenica Acron Slovenij Gradec HR   20190821 533370
Puchar Polski
Juniorzy Sochaczew Orkan Sochaczew PL   20190914 010140
Międzyregionalne Mistrzostwa Młodzików
Młodzik Koszalin ZPOZ Judo PL   20190914 111250
Mistrzostwa Polski
Senior Rybnik Polonia Rybnik PL   20190919-20 000120
Turniej Międzynarodowy
Dzieci/ młodzik Słupsk TS Gryf Słupsk PL   20190920 20080
Międzynarodowy Puchar Polski
Młodzik / Kadet / Junior Warszawa UKJ Ryś PL   20190928-29 111610
Turniej Ogólnopolski
Dzieci/ młodzik Warszawa WKS Legia Warszawa PL   20191005 408420
Drużynowy Turniej Judo
Dzieci Gdynia UKS Galeon PL   20190912 807540
Międzynarodowy Turniej Judo
Kadet Slovenij Gradec Acron Slovenij Gradec SI   20191019 011220
Mistrzostwa Polski
Młodzik Jastrzębie Zdrój Kj Koka Jastrzębie PL   20191019-20 000240
Turniej Międzynarodowy
Dzieci Poznań Akademia Judo Poznań PL   20191026 121150
Puchar Polski
Kadet Bytom Czarni Bytom PL   20191109 010120
Mistrzostwa Pomorza
Dzieci Gdynia WKS Flota Gdynia PL   20191109 205240
Puchar Europy
Kadet Gyor- Węgry EUJ HU   20191117 010250
Turniej im. A.Rejtera
Dzieci/ młodzik Gdańsk UKS Conrad Gdańsk PL   20191116 5391020
Międzynarodowy Turniej Judo
Juniorzy Hadera-Izrael JC Hadera IL   20191116 10080
Puchar Polski
Kadet/Junior Oleśnica UKS Tiger Olesnica PL   20191123-24 100350
Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw
Kadet Józefów PZJudo PL   20191201 020240
Gdańskie Lwy
Dzieci Gdańsk AZS AWFiS Gdańsk PL   20191201 363590




    Zapraszamy do kontaktu: email: uks.galeon@wp.pl

Engine compiled 2001-2019 by AJO
GPL - Prawa autorskie i producenta niezastrzezone. Wersja: OLA: 1.57 ALFA (G - x)