System rankingowy - Judo - UKS GALEON
   
 





                   Panel:              






  Lista zawodników:

Budowanie tabeli i obliczanie statystyk...
Praca Wre...

Lp
Nazwisko i imię Stopień Data Urodzenia Wiek Grupa Wiekowa
Banaszak Kacper
---------------- ---------------- --- ----------------
Bartosiak Iga
-6
rokyu
2009.12.20 11 Dziecko Młodsze
Bilobrowskij Timur
-5
gokyu
2021 Senior
Bleks Franciszek
-6
rokyu
2021 Senior
Bogacki Paweł
-3
sankyu
2005.03.01 16 Dziecko
Boguszewicz Zofia
-6
rokyu
2021 Senior
Błoński Kacper
-4
yonkyu
2004.05.05 17 Młodzik
Chełchowski Jan
-6
rokyu
2021 Senior
Chmara Mikołaj
-6
rokyu
2021 Senior
Chraniuk Daria
-6
rokyu
2021 Senior
Ciechelski Eryk
-3.5
yonkyu+
2021 Senior
Cimiengo Jan
-6
rokyu
2009.07.01 12 Dziecko Młodsze
Czerniejewski Mikołaj
-6
rokyu
2021 Senior
Dawid Kacper
-4
yonkyu
2007.08.05 14 Dziecko Młodsze
Drywa Pola
-5
gokyu
2009.02.03 12 Dziecko Młodsze
Drywa Tymoteusz
-9
mukyu
2013.03.25 8 Dziecko Młodsze
Drywa Judyta
-5
gokyu
2006.03.09 15 Dziecko
Filipowicz Nathan
-5.5
rokyu+
2021 Senior
Gasparrini Maya
-6
rokyu
2008.08.14 13 Dziecko Młodsze
Gawin Natalia
-6
rokyu
2009.03.03 12 Dziecko Młodsze
Grześ Natasza
-5
gokyu
2008.10.19 13 Dziecko Młodsze
Grześkiewicz Mateusz
---------------- ---------------- --- ----------------
Grządziel Filip
---------------- ---------------- --- ----------------
Guszczin Marcin
-3
sankyu
2005.12.10 15 Dziecko
Gębski Jan
-6
rokyu
2021 Senior
Gębski Jan
-5.5
rokyu+
2013.09.23 8 Senior
Góra Dominik
-3
sankyu
2005.02.14 16 Dziecko
Górecki Oskar
-3
sankyu
2006.07.01 15 Dziecko
Helak Hanna
-6
rokyu
2021 Senior
Hołomej Szymon
-3
sankyu
2006.04.18 15 Dziecko
Jaksina Rafał
---------------- ---------------- --- ----------------
Jakubowski Oskar
-3.5
yonkyu+
2021 Senior
Janczylik Dmitrij
---------------- ---------------- --- ----------------
Jasiński Aleksander
-2
nikyu
1999.07.15 22 Junior Młodszy / Kadet
Jasiński Szymon
1
shodan
1997.01.08 24 Junior Młodszy / Kadet
Jaszczyszyn Katarzyna
-5
gokyu
2021 Senior
Juśko-Schmidt Aleksandra
-6
rokyu
2021 Senior
Kacprzycki Antoni
-9
mukyu
2011.03.25 10 Przedszkolak Judo
Kijewska Paulina
---------------- ---------------- --- ----------------
Klepacz Fryderyk
-6
rokyu
2021 Senior
Konieczny Adrian
-9
mukyu
2011.04.13 10 Przedszkolak Judo
Konieczny Patryk
---------------- ---------------- --- ----------------
Korzeniowski Jakub
-1
ikkyu
1998.01.12 23 Junior Młodszy / Kadet
Korzeniowski Karol
-3
sankyu
2004.03.19 17 Młodzik
Kosmala Michał
-6
rokyu
2021 Senior
Kowalska Roksana
-6
rokyu
2021 Senior
Kościelniak Tymon
-5
gokyu
2007.07.17 14 Dziecko Młodsze
Kryvoruchko Pavlo
-5
gokyu
2008.09.09 13 Dziecko Młodsze
Krzynówek Oskar
-3
sankyu
2006.04.29 15 Dziecko
Kujawa Szymon
-9
mukyu
2009.12.17 11 Dziecko Młodsze
Kuźma-Ebel Dominika
-3
sankyu
2005.08.04 16 Dziecko
Lademann Amelia
---------------- ---------------- --- ----------------
Lewandowska Agata
-5
gokyu
2008.12.18 12 Dziecko Młodsze
Maj Borys
-6
rokyu
2021 Senior
Matejczyk Leon
-6
rokyu
2021 Senior
Matlakowska Weronika
-1
ikkyu
2001.07.22 20 Junior Młodszy / Kadet
Merdas Szymon
---------------- ---------------- --- ----------------
Miedziejko Tomasz
-6
rokyu
2021 Senior
Mustiatsa Nikon
-5.5
rokyu+
2021 Senior
Nalewajk Adam
---------------- ---------------- --- ----------------
Nieżorawski Piotr
---------------- ---------------- --- ----------------
Ninorskiy Sviatoslav
-5
gokyu
2021 Senior
Nowosielski Witold
-6
rokyu
2010.12.19 10 Dziecko Młodsze
Paduch Wiktor
-6
rokyu
2021 Senior
Pancewicz Olgierd
-6
rokyu
2011.02.03 10 Przedszkolak Judo
Pawelczyk Aleksander
-6
rokyu
2012.01.13 9 Przedszkolak Judo
Pietrzak Szymon
-6
rokyu
2010.09.26 11 Dziecko Młodsze
Pięczykowski Dawid
-5
gokyu
2007.08.11 14 Dziecko Młodsze
Plichta Alicja
-6
rokyu
2021 Senior
Popielski Maksymilian
-6
rokyu
2007.09.16 14 Dziecko Młodsze
Przenicki Franek
-5
gokyu
2021 Senior
Przenicki Maks
-6
rokyu
2021 Senior
Puźniak Mariusz
-9
mukyu
2012.01.22 9 Przedszkolak Judo
Płocka Nikole
-5
gokyu
2008.12.25 12 Dziecko Młodsze
Radzimiński Kornel
-6
rokyu
2021 Senior
Radzimiński Filip
-6
rokyu
2021 Senior
Rokicki Filip
-5
gokyu
2021 Senior
Rossa Mikołaj
-9
mukyu
2021 Senior
Roszak Paweł
-4
yonkyu
2007.06.22 14 Dziecko Młodsze
Rosłonowski Dawid
---------------- ---------------- --- ----------------
Rosłonowski Dawid
-6
rokyu
2010.03.14 11 Dziecko Młodsze
Rudzińska Emilia
-6
rokyu
2021 Senior
Rutowicz Stanisław
-5
gokyu
2008.05.19 13 Dziecko Młodsze
Shirinja Vitalina
-3
sankyu
2021 Senior
Sobisz Martyna
---------------- ---------------- --- ----------------
Sordyl Jakub
-2
nikyu
2003.07.04 18 Młodzik
Starzec Weronika
-5.5
rokyu+
2012.11.01 9 Przedszkolak Judo
Starzek Weronika
-9
mukyu
2021 Senior
Stawarz Aleksander
-6
rokyu
2011.07.23 10 Przedszkolak Judo
Suchacki Fryderyk
-5.5
rokyu+
2021 Senior
Szajkowska Łucja
-5
gokyu
2021 Senior
Szatkowski Marcin
-3
sankyu
2006.07.01 15 Dziecko
Szyperek Krzysztof
---------------- ---------------- --- ----------------
Szyperek Mateusz
-3
sankyu
2006.01.07 15 Dziecko
Treć Augustyn
-5.5
rokyu+
2021 Senior
Tyszkiewicz Oskar
-6
rokyu
2021 Senior
Uchman Maksymilian
-9
mukyu
2011.10.22 10 Przedszkolak Judo
Waraksa Filip
---------------- ---------------- --- ----------------
Wiewiórka Paweł
---------------- ---------------- --- ----------------
Wilk Daniel
-5.5
rokyu+
2021 Senior
Wilk Aleksander
-6
rokyu
2021 Senior
Wittbrodt Tymoteusz
---------------- ---------------- --- ----------------
Wiśniewski Ludwik
---------------- ---------------- --- ----------------
Woźniak Bartosz
-3
sankyu
2007.10.26 14 Dziecko Młodsze
Wroński Igor
---------------- ---------------- --- ----------------
Wróbel Wiktor
-6
rokyu
2010.01.12 11 Dziecko Młodsze
Wycichowska Milena
-3
sankyu
2006.02.26 15 Dziecko
Wójcik Aleksander
---------------- ---------------- --- ----------------
Wójtowicz Miłosz
-6
rokyu
2021 Senior
Wójtowicz Maciej
-6
rokyu
2021 Senior
Zając Zuzanna
---------------- ---------------- --- ----------------
Zając Artur
---------------- ---------------- --- ----------------
Zarzycki Błażej
-6
rokyu
2021 Senior
Zeszutek Tymoteusz
-3
sankyu
2007.07.03 14 Dziecko Młodsze
Zeszutek Maksymilian
-4
yonkyu
2007.07.03 14 Dziecko Młodsze
Zielski Tomasz
1
shodan
2000.01.07 21 Junior Młodszy / Kadet
Łaguna Karolina
-6
rokyu
2010.05.10 11 Dziecko Młodsze
Śmiejkowska Sara
-5.5
rokyu+
2021 Senior
Śmiejkowski Artur
-5
gokyu
2021 Senior
Śmiełowski Leszek
-6
rokyu
2021 Senior
Żurek Piotr
-6
rokyu
2010.08.04 11 Dziecko Młodsze
Żyłów Mateusz
-5.5
rokyu+
2021 Senior
                
Lp Stopień (pas) Ilość osób posiadających
1
shodan
2
2
ikkyu
3
3
nikyu
2
4
sankyu
14
5
yonkyu+
2
6
yonkyu
6
7
gokyu
18
8
rokyu+
9
9
rokyu
53
10
mukyu
13

Ładowanie wykresu1....








Lp Grupa wiekowa Roczniki Ilość
1 Przedszkole Judo 2012-2011 12
2 Dzieci Młodsze 2010-2007 38
3 Dzieci 2006-2005 14
4 Młodzicy 2004-2003 0
5 Juniorzy Młodsi / Kadeci 2002-2000 5
6 Juniorzy 1999-1997 3
7 Młodzieżowcy 1996-1995 0
8 Seniorzy 1994-0000 47

Ładowanie wykresu2....








Lp Płeć Ilość zawodników
1 Dziewczeta 25
2 Chlopcy 97

Ładowanie wykresu3....













    Zapraszamy do kontaktu: email: uks.galeon@wp.pl

Engine compiled 2001-2020 by AJO
GPL - Prawa autorskie i producenta niezastrzezone. Wersja: OLA: 1.78 ALFA (G - x)