System rankingowy - Judo - UKS GALEON
   
 





                   Panel:              






  Lista zawodników:

Budowanie tabeli i obliczanie statystyk...
Praca Wre...

Lp
Nazwisko i imię Stopień Data Urodzenia Wiek Grupa Wiekowa
Banaszak Kacper
---------------- ---------------- --- ----------------
Bartosiak Iga
-6
rokyu
2009.12.20 10 Dziecko Młodsze
Bogacki Paweł
-3
sankyu
2005.03.01 15 Dziecko
Błoński Kacper
-4
yonkyu
2004.05.05 16 Młodzik
Ciechelski Eryk
-3.5
yonkyu+
2020 Senior
Ciesielski Kajetan
-3
sankyu
2003.12.26 16 Młodzik
Cimiengo Jan
-6
rokyu
2009.07.01 11 Dziecko Młodsze
Dawid Kacper
-4
yonkyu
2007.08.05 13 Dziecko Młodsze
Drywa Pola
-5
gokyu
2009.02.03 11 Dziecko Młodsze
Drywa Tymoteusz
-9
mukyu
2013.03.25 7 Dziecko Młodsze
Drywa Judyta
-5
gokyu
2006.03.09 14 Dziecko
Gasparrini Maya
-6
rokyu
2008.08.14 12 Dziecko Młodsze
Gawin Natalia
-6
rokyu
2009.03.03 11 Dziecko Młodsze
Goryl Oliwier
-9
mukyu
2011.05.13 9 Przedszkolak Judo
Grześ Natasza
-5
gokyu
2008.10.19 11 Dziecko Młodsze
Grześkiewicz Mateusz
---------------- ---------------- --- ----------------
Grządziel Filip
---------------- ---------------- --- ----------------
Guszczin Marcin
-3
sankyu
2005.12.10 14 Dziecko
Góra Dominik
-3
sankyu
2005.02.14 15 Dziecko
Górecki Oskar
-3
sankyu
2006.07.01 14 Dziecko
Hebanowski Marek
-3
sankyu
2005.06.23 15 Dziecko
Hebel Mateusz
-5
gokyu
2006.09.05 14 Dziecko
Hebel Marcin
-5
gokyu
2006.09.05 14 Dziecko
Hołomej Szymon
-3
sankyu
2006.04.18 14 Dziecko
Jaksina Rafał
---------------- ---------------- --- ----------------
Janczylik Dmitrij
---------------- ---------------- --- ----------------
Jasiński Aleksander
-2
nikyu
1999.07.15 21 Junior Młodszy / Kadet
Jasiński Szymon
1
shodan
1997.01.08 23 Junior Młodszy / Kadet
Jaszczołt Szymon
-2
nikyu
2001.06.09 19 Junior Młodszy / Kadet
Jesionowski Oskar
-6
rokyu
2008.12.19 11 Dziecko Młodsze
Juśko -Schmidt Aleksandra
-6
rokyu
2012.08.16 8 Przedszkolak Judo
Kacprzycki Antoni
-9
mukyu
2011.03.25 9 Przedszkolak Judo
Kamiński Daniel
-6
rokyu
2008.12.24 11 Dziecko Młodsze
Kasicki Jakub
-6
rokyu
2009.06.18 11 Dziecko Młodsze
Kijewska Paulina
---------------- ---------------- --- ----------------
Konieczny Adrian
-9
mukyu
2011.04.13 9 Przedszkolak Judo
Konieczny Patryk
---------------- ---------------- --- ----------------
Korzeniowski Jakub
-1
ikkyu
1998.01.12 22 Junior Młodszy / Kadet
Korzeniowski Karol
-3
sankyu
2004.03.19 16 Młodzik
Kowalski Szymon
---------------- ---------------- --- ----------------
Kościelniak Tymon
-5
gokyu
2007.07.17 13 Dziecko Młodsze
Krzynówek Oskar
-3
sankyu
2006.04.29 14 Dziecko
Kuczkowski Jakub
---------------- ---------------- --- ----------------
Kujawa Szymon
-9
mukyu
2009.12.17 10 Dziecko Młodsze
Kurpaska Konrad
-6
rokyu
2008.01.28 12 Dziecko Młodsze
Kuziemska Wiktoria
-5
gokyu
2007.10.25 12 Dziecko Młodsze
Kuźma-Ebel Krystian
-2
nikyu
2003.03.03 17 Młodzik
Kuźma-Ebel Dominika
-3
sankyu
2005.08.04 15 Dziecko
Kęska Adrian
-6
rokyu
2006.05.28 14 Dziecko
Lademann Amelia
---------------- ---------------- --- ----------------
Lewandowska Agata
-5
gokyu
2008.12.18 11 Dziecko Młodsze
Lewandowski Piotr
-5
gokyu
2006.12.18 13 Dziecko
Matlakowska Weronika
-1
ikkyu
2001.07.22 19 Junior Młodszy / Kadet
Merdas Szymon
---------------- ---------------- --- ----------------
Nalewajk Adam
---------------- ---------------- --- ----------------
Nawrot Jakub
---------------- ---------------- --- ----------------
Nieżorawski Piotr
---------------- ---------------- --- ----------------
Nowosielski Witold
-6
rokyu
2010.12.19 9 Dziecko Młodsze
Paduch Zuzanna
---------------- ---------------- --- ----------------
Pancewicz Olgierd
-6
rokyu
2011.02.03 9 Przedszkolak Judo
Pawelczyk Aleksander
-6
rokyu
2012.01.13 8 Przedszkolak Judo
Pawlus Adrian
-6
rokyu
2010.02.26 10 Dziecko Młodsze
Pietrzak Szymon
-6
rokyu
2010.09.26 10 Dziecko Młodsze
Pięczykowski Dawid
-5
gokyu
2007.08.11 13 Dziecko Młodsze
Plombon Aleksander
---------------- ---------------- --- ----------------
Popek Artur
-5
gokyu
2008.02.26 12 Dziecko Młodsze
Popielski Maksymilian
-6
rokyu
2007.09.16 13 Dziecko Młodsze
Puźniak Mariusz
-9
mukyu
2012.01.22 8 Przedszkolak Judo
Płocka Nikole
-5
gokyu
2008.12.25 11 Dziecko Młodsze
Roszak Paweł
-4
yonkyu
2007.06.22 13 Dziecko Młodsze
Rosłonowski Dawid
---------------- ---------------- --- ----------------
Rosłonowski Dawid
-6
rokyu
2010.03.14 10 Dziecko Młodsze
Rutowicz Stanisław
-5
gokyu
2008.05.19 12 Dziecko Młodsze
Rymon -Lipiński Szymon
-5
gokyu
2007.01.24 13 Dziecko Młodsze
Rymon -Lipiński Nikodem
---------------- ---------------- --- ----------------
Skwierawski Krzysztof
---------------- ---------------- --- ----------------
Skórzak Lena
---------------- ---------------- --- ----------------
Sobieralski Filip
-6
rokyu
2009.04.24 11 Dziecko Młodsze
Sobisz Martyna
---------------- ---------------- --- ----------------
Sordyl Jakub
-2
nikyu
2003.07.04 17 Młodzik
Stawarz Aleksander
-6
rokyu
2011.07.23 9 Przedszkolak Judo
Stawicka Marta
-5
gokyu
2010.03.06 10 Dziecko Młodsze
Szatkowski Marcin
-3
sankyu
2006.07.01 14 Dziecko
Szeliga Maksymilian
-6
rokyu
2009.08.07 11 Dziecko Młodsze
Szematowicz -Szybalski Filip
-6
rokyu
2009.01.13 11 Dziecko Młodsze
Szyperek Krzysztof
---------------- ---------------- --- ----------------
Szyperek Mateusz
-3
sankyu
2006.01.07 14 Dziecko
Tryzna Grzegorz
-3
sankyu
2000.07.07 20 Junior Młodszy / Kadet
Uchman Maksymilian
-9
mukyu
2011.10.22 8 Przedszkolak Judo
Waraksa Filip
---------------- ---------------- --- ----------------
Wiewiórka Paweł
---------------- ---------------- --- ----------------
Wittbrodt Tymoteusz
---------------- ---------------- --- ----------------
Wiśniewski Ludwik
---------------- ---------------- --- ----------------
Woźniak Bartosz
-3
sankyu
2007.10.26 12 Dziecko Młodsze
Wroński Igor
---------------- ---------------- --- ----------------
Wrycza Oskar
---------------- ---------------- --- ----------------
Wycichowska Milena
-3
sankyu
2006.02.26 14 Dziecko
Wójcik Aleksander
---------------- ---------------- --- ----------------
Wójtowicz Łukasz
-4
yonkyu
2006.03.25 14 Dziecko
Zając Zuzanna
---------------- ---------------- --- ----------------
Zając Artur
---------------- ---------------- --- ----------------
Zastawna Karolina
-6
rokyu
2007.03.14 13 Dziecko Młodsze
Zeszutek Tymoteusz
-3
sankyu
2007.07.03 13 Dziecko Młodsze
Zeszutek Maksymilian
-4
yonkyu
2007.07.03 13 Dziecko Młodsze
Zielski Tomasz
1
shodan
2000.01.07 20 Junior Młodszy / Kadet
Zonik Filip
---------------- ---------------- --- ----------------
Łaguna Karolina
-6
rokyu
2010.05.10 10 Dziecko Młodsze
Żurek Piotr
-6
rokyu
2010.08.04 10 Dziecko Młodsze
                
Lp Stopień (pas) Ilość osób posiadających
1
shodan
2
2
ikkyu
5
3
nikyu
4
4
sankyu
16
5
yonkyu+
1
6
yonkyu
7
7
gokyu
20
8
rokyu
40
9
mukyu
13

Ładowanie wykresu1....








Lp Grupa wiekowa Roczniki Ilość
1 Przedszkole Judo 2012-2011 13
2 Dzieci Młodsze 2010-2007 56
3 Dzieci 2006-2005 21
4 Młodzicy 2004-2003 0
5 Juniorzy Młodsi / Kadeci 2002-2000 8
6 Juniorzy 1999-1997 3
7 Młodzieżowcy 1996-1995 0
8 Seniorzy 1994-0000 3

Ładowanie wykresu2....








Lp Płeć Ilość zawodników
1 Dziewczeta 21
2 Chlopcy 87

Ładowanie wykresu3....













    Zapraszamy do kontaktu: email: uks.galeon@wp.pl

Engine compiled 2001-2020 by AJO
GPL - Prawa autorskie i producenta niezastrzezone. Wersja: OLA: 1.77 ALFA (G - x)