System rankingowy - Judo - UKS GALEON
   
 





                   Panel:              






  Lista zawodników:

Budowanie tabeli i obliczanie statystyk...
Praca Wre...

Lp
Nazwisko i imię Stopień Data Urodzenia Wiek Grupa Wiekowa
Arent Michał
-4
yonkyu
2010.10.01 11 Dziecko Młodsze
Banaszak Kacper
---------------- ---------------- --- ----------------
Bartosiak Iga
-6
rokyu
2009.12.20 12 Dziecko Młodsze
Bańkowska Dobrawa
-6
rokyu
2022 Senior
Bańkowska Jagna
-6
rokyu
2022 Senior
Belau Tymon
-6
rokyu
2022 Senior
Bilobrovskyi Tymur
-5
gokyu
2022 Senior
Bleks Franciszek
-6
rokyu
2022 Senior
Bogacki Paweł
-3
sankyu
2005.03.01 17 Dziecko
Boguszewicz Zofia
-6
rokyu
2022 Senior
Błoński Kacper
-4
yonkyu
2004.05.05 18 Młodzik
Chabowska Iza
-6
rokyu
2022 Senior
Chełchowski Jan
-6
rokyu
2022 Senior
Chmara Mikołaj
-6
rokyu
2022 Senior
Chraniuk Daria
-6
rokyu
2022 Senior
Ciechelski Eryk
-3.5
yonkyu+
2022 Senior
Cimiengo Jan
-6
rokyu
2009.07.01 12 Dziecko Młodsze
Ciszewska Zuzanna
-6
rokyu
2022 Senior
Ciszewski Jakub
-6
rokyu
2022 Senior
Cyman Marceli
-6
rokyu
2022 Senior
Cyman Karolina
-6
rokyu
2022 Senior
Cyman Maurycy
-6
rokyu
2022 Senior
Czerniejewski Mikołaj
-6
rokyu
2022 Senior
Dawid Kacper
-4
yonkyu
2007.08.05 14 Dziecko Młodsze
Dorosz Alex
-6
rokyu
2022 Senior
Drywa Pola
-5
gokyu
2009.02.03 13 Dziecko Młodsze
Drywa Tymoteusz
-9
mukyu
2013.03.25 9 Dziecko Młodsze
Drywa Judyta
-5
gokyu
2006.03.09 16 Dziecko
Filipowicz Nathan
-5.5
rokyu+
2022 Senior
Gasparrini Maya
-6
rokyu
2008.08.14 13 Dziecko Młodsze
Gawin Szymon
-6
rokyu
2022 Senior
Gawin Natalia
-6
rokyu
2009.03.03 13 Dziecko Młodsze
Grześ Natasza
-5
gokyu
2008.10.19 13 Dziecko Młodsze
Grześkiewicz Mateusz
---------------- ---------------- --- ----------------
Grządziel Filip
---------------- ---------------- --- ----------------
Guszczin Marcin
-3
sankyu
2005.12.10 16 Dziecko
Gębski Jan
-5.5
rokyu+
2013.09.23 8 Dziecko
Góra Dominik
-3
sankyu
2005.02.14 17 Dziecko
Górecki Oskar
-3
sankyu
2006.07.01 15 Dziecko
Helak Hanna
-6
rokyu
2022 Senior
Hermann Aleksander
-6
rokyu
2022 Senior
Hołomej Szymon
-3
sankyu
2006.04.18 16 Dziecko
Hybner Mateusz
-6
rokyu
2022 Senior
Jaksina Rafał
---------------- ---------------- --- ----------------
Janczylik Dmitrij
---------------- ---------------- --- ----------------
Jankowski Szymon
-6
rokyu
2022 Senior
Jasiński Aleksander
-2
nikyu
1999.07.15 22 Junior Młodszy / Kadet
Jasiński Szymon
1
shodan
1997.01.08 25 Junior Młodszy / Kadet
Jaszczyszyn Katarzyna
-5
gokyu
2022 Senior
Jaszek Emil
-6
rokyu
2022 Senior
Juśko-Schmidt Aleksandra
-6
rokyu
2022 Senior
Kacprzycki Antoni
-9
mukyu
2011.03.25 11 Przedszkolak Judo
Karpowicz Jakub
-2
nikyu
2000.11.20 21 Junior Młodszy / Kadet
Kijewska Paulina
---------------- ---------------- --- ----------------
Klepacz Fryderyk
-6
rokyu
2022 Senior
Kniffel Sebastian
-6
rokyu
2022 Senior
Kokosza Piotr
-4
yonkyu
2008.03.29 14 Dziecko Młodsze
Kolo Agnieszka
-6
rokyu
2022 Senior
Konieczny Adrian
-9
mukyu
2011.04.13 11 Przedszkolak Judo
Konieczny Patryk
---------------- ---------------- --- ----------------
Kordybanowski Fabian
-6
rokyu
2022 Senior
Korzeniowski Wojciech
-6
rokyu
2022 Senior
Kosmala Michał
-6
rokyu
2022 Senior
Kowalska Roksana
-6
rokyu
2022 Senior
Kościelniak Tymon
-5
gokyu
2007.07.17 14 Dziecko Młodsze
Kryvoruchko Pavlo
-5
gokyu
2008.09.09 13 Dziecko Młodsze
Krzynówek Oskar
-3
sankyu
2006.04.29 16 Dziecko
Kujawa Szymon
-9
mukyu
2009.12.17 12 Dziecko Młodsze
Kuźma-Ebel Dominika
-3
sankyu
2005.08.04 16 Dziecko
Lademann Amelia
---------------- ---------------- --- ----------------
Lewiński Igor
-6
rokyu
2022 Senior
Madejska Aleksandra
-6
rokyu
2022 Senior
Maj Borys
-6
rokyu
2022 Senior
Majewska Oliwia
-6
rokyu
2022 Senior
Matejczyk Leon
-6
rokyu
2022 Senior
Matlakowska Weronika
-1
ikkyu
2001.07.22 20 Junior Młodszy / Kadet
Mazurkiewicz Julia
-6
rokyu
2022 Senior
Merdas Szymon
---------------- ---------------- --- ----------------
Miedziejko Tomasz
-6
rokyu
2022 Senior
Mudlaff Michał
-6
rokyu
2022 Senior
Mustiatsa Nikon
-5.5
rokyu+
2022 Senior
Nalewajk Adam
---------------- ---------------- --- ----------------
Nieżorawski Piotr
---------------- ---------------- --- ----------------
Ninorskiy Sviatoslav
-5
gokyu
2022 Senior
Nowosielski Witold
-6
rokyu
2010.12.19 11 Dziecko Młodsze
Ornatowska Danusia
-6
rokyu
2022 Senior
Paduch Wiktor
-6
rokyu
2022 Senior
Pancewicz Olgierd
-6
rokyu
2011.02.03 11 Przedszkolak Judo
Pawłowski Gucio
-6
rokyu
2022 Senior
Pietrzak Szymon
-6
rokyu
2010.09.26 11 Dziecko Młodsze
Pięczykowski Dawid
-5
gokyu
2007.08.11 14 Dziecko Młodsze
Plichta Alicja
-6
rokyu
2022 Senior
Pniewski Maks
-6
rokyu
2022 Senior
Popielski Maksymilian
-6
rokyu
2007.09.16 14 Dziecko Młodsze
Przenicki Franek
-5
gokyu
2022 Senior
Przenicki Maks
-6
rokyu
2022 Senior
Puźniak Mariusz
-9
mukyu
2012.01.22 10 Przedszkolak Judo
Płatek Mieszko
-5.5
rokyu+
2022 Senior
Płocka Nikole
-5
gokyu
2008.12.25 13 Dziecko Młodsze
Radzimiński Kornel
-6
rokyu
2022 Senior
Radzimiński Filip
-6
rokyu
2022 Senior
Rei Aleksander
-5
gokyu
2011.01.03 11 Przedszkolak Judo
Reszka Szymon
-6
rokyu
2022 Senior
Rokicki Filip
-5
gokyu
2022 Senior
Rokicki Jakub
-6
rokyu
2022 Senior
Rossa Mikołaj
-9
mukyu
2022 Senior
Rossa Ewa
-6
rokyu
2022 Senior
Roszak Paweł
-4
yonkyu
2007.06.22 14 Dziecko Młodsze
Rosłonowski Dawid
---------------- ---------------- --- ----------------
Rosłonowski Dawid
-6
rokyu
2010.03.14 12 Dziecko Młodsze
Rudzińska Emilia
-6
rokyu
2022 Senior
Rutowicz Stanisław
-5
gokyu
2008.05.19 14 Dziecko Młodsze
Sadowski Juliusz
-6
rokyu
2022 Senior
Sapiego Jan
-6
rokyu
2022 Senior
Sebastyańska Barbara
-5.5
rokyu+
2014.04.19 8 Senior
Sebastyański Jan
-6
rokyu
2012.10.21 9 Przedszkolak Judo
Sekuła Jakub
-6
rokyu
2022 Senior
Sekuła Filip
-6
rokyu
2022 Senior
Shirinja Vitalina
-3
sankyu
2022 Senior
Sobisz Martyna
---------------- ---------------- --- ----------------
Sokołowski Franciszek
-6
rokyu
2022 Senior
Sordyl Jakub
-2
nikyu
2003.07.04 18 Młodzik
Starczyńska Sofia
-6
rokyu
2022 Senior
Starzec Wiktoria
-6
rokyu
2022 Senior
Starzec Weronika
-5.5
rokyu+
2012.11.01 9 Przedszkolak Judo
Starzek Weronika
-9
mukyu
2022 Senior
Stawarz Aleksander
-6
rokyu
2011.07.23 10 Przedszkolak Judo
Suchacki Fryderyk
-5.5
rokyu+
2022 Senior
Szajkowska Łucja
-5
gokyu
2022 Senior
Szatkowski Marcin
-3
sankyu
2006.07.01 15 Dziecko
Szymczyk Tymon
-6
rokyu
2022 Senior
Szyperek Krzysztof
---------------- ---------------- --- ----------------
Szyperek Mateusz
-3
sankyu
2006.01.07 16 Dziecko
Tojech Aleksander
-6
rokyu
2022 Senior
Treć Augustyn
-5.5
rokyu+
2022 Senior
Tyszkiewicz Oskar
-6
rokyu
2022 Senior
Uchman Maksymilian
-9
mukyu
2011.10.22 10 Przedszkolak Judo
Uryniuk Jan
-6
rokyu
2022 Senior
Vertii Vlad
-5
gokyu
2009.05.26 13 Dziecko Młodsze
Vertti Vlad
10
judan
2022 Senior
Von Schada Borzyszkowska Hanna
-6
rokyu
2022 Senior
Walczak Aleksander
-6
rokyu
2022 Senior
Waraksa Filip
---------------- ---------------- --- ----------------
Warzeła Ignacy
-6
rokyu
2022 Senior
Wiecheć Wojciech
-6
rokyu
2022 Senior
Wiewiórka Paweł
---------------- ---------------- --- ----------------
Wilk Daniel
-5.5
rokyu+
2022 Senior
Wilk Aleksander
-6
rokyu
2022 Senior
Wittbrodt Tymoteusz
---------------- ---------------- --- ----------------
Wiśniewski Ludwik
---------------- ---------------- --- ----------------
Woźniak Bartosz
-3
sankyu
2007.10.26 14 Dziecko Młodsze
Wrona Maxymilian
-6
rokyu
2022 Senior
Wroński Alan
-6
rokyu
2013.08.13 8 Senior
Wroński Igor
---------------- ---------------- --- ----------------
Wróbel Wiktor
-6
rokyu
2010.01.12 12 Dziecko Młodsze
Wycichowska Milena
-3
sankyu
2006.02.26 16 Dziecko
Wójcik Aleksander
---------------- ---------------- --- ----------------
Wójtowicz Miłosz
-6
rokyu
2022 Senior
Wójtowicz Maciej
-6
rokyu
2022 Senior
Zając Zuzanna
---------------- ---------------- --- ----------------
Zając Artur
---------------- ---------------- --- ----------------
Zarzycki Błażej
-6
rokyu
2022 Senior
Zdrojewski Alan
-6
rokyu
2012.09.02 9 Przedszkolak Judo
Zeszutek Olek
-6
rokyu
2022 Senior
Zeszutek Maksymilian
-4
yonkyu
2007.07.03 14 Dziecko Młodsze
Zielski Tomasz
1
shodan
2000.01.07 22 Junior Młodszy / Kadet
Łukomski Lucjan
-6
rokyu
2022 Senior
Śmiejkowska Sara
-5.5
rokyu+
2022 Senior
Śmiejkowski Artur
-5
gokyu
2022 Senior
Śmiełowski Leszek
-6
rokyu
2022 Senior
Żabiński Szymon
-6
rokyu
2022 Senior
Żurek Piotr
-6
rokyu
2010.08.04 11 Dziecko Młodsze
Żyłów Mateusz
-5.5
rokyu+
2022 Senior
                
Lp Stopień (pas) Ilość osób posiadających
1
judan
1
2
shodan
2
3
ikkyu
2
4
nikyu
3
5
sankyu
12
6
yonkyu+
1
7
yonkyu
9
8
gokyu
19
9
rokyu+
11
10
rokyu
101
11
mukyu
12

Ładowanie wykresu1....








Lp Grupa wiekowa Roczniki Ilość
1 Przedszkole Judo 2012-2011 14
2 Dzieci Młodsze 2010-2007 38
3 Dzieci 2006-2005 14
4 Młodzicy 2004-2003 0
5 Juniorzy Młodsi / Kadeci 2002-2000 5
6 Juniorzy 1999-1997 2
7 Młodzieżowcy 1996-1995 0
8 Seniorzy 1994-0000 95

Ładowanie wykresu2....








Lp Płeć Ilość zawodników
1 Dziewczeta 33
2 Chlopcy 140

Ładowanie wykresu3....













    Zapraszamy do kontaktu: email: uks.galeon@wp.pl

Engine compiled 2001-2020 by AJO
GPL - Prawa autorskie i producenta niezastrzezone. Wersja: OLA: 1.781 ALFA (G - x)